OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o.

Servis

Provádíme kompletní opravy, servis a repas kalových čerpadel a míchadel pro kejdové hospodářství a bioplynové stanice. V rámci programu péče o zákazníky disponujeme vlastním servisním střediskem. V případě potřeby zákazníka poskytujeme možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy nebo zapůjčení po dobu max.1 měsíce. Součástí servisu kalových čerpadel a míchadel je také dodání veškerých potřebných náhradních dílů. Staré díly vracíme vždy zpět zákazníkovi. Pokud by byla oprava stávajícího čerpadla nerentabilní, poradíme Vám s výběrem nového a popřípadě zajistíme i montáž. Naším hlavním cílem je silný vztah se zákazníkem a jeho spokojenost.

V našem šumperském servisním středisku nabízíme opravy a servis kalových čerpadel a míchadel českých i zahraničních značek - ORAMONT, MEZ Nedvědice, Sigma Lutín, Bauer, SUMA, FED, KSB, Eisele, FF-Maschinenbau, LJM Hojmark, Tauchgigant a další. Vyřešíme běžné opravy jako například výměnu oleje, převinutí motoru, výměnu opotřebovaných mechanických dílů nebo poškozeného kabelu a svorkovnice, tak i složitější práce. Provádíme převinutí statorových svazků elektromotorů. Výrobu hřídelí a ostatních součástek. Dále prodáváme náhradní díly a příslušenství k čerpadlům a míchadlům. 

Co s námi získáte navíc?

  • Servis čerpadel a míchadel běžných výrobců
  • Záruční i pozáruční servis přímo u výrobce
  • Veškeré náhradní díly ORAMONT vždy skladem - zasíláme nejpozději do 24 hodin od objednání
  • Staráme se o naše produkty po celou dobu životnosti
  • Základní repas čerpadla ORAMONT již od 5 799,-Kč bez DPH
  • Základní repas míchadla ORAMONT již od 7 142,-Kč bez DPH
  • Záruční servis provádíme do 48 hodin

Nejčastější servisní úkony

Čištění, výměna všech těsnících prvků, výměna provozních náplní, výměna ložisek, výměna kabelu, kontrola skříní (odlitků), kontrola součástek a kabelů, kontrola házivosti hřídele, kontrola funkčnosti, kontrola ucpávek, lakování, sušení, tlaková zkouška vodotěsnosti.

Doprava

Po předchozí dohodě můžete Vaše čerpadlo nebo míchadlo přivézt k nám osobně nebo Vám ho můžeme osobně vyzvednout. Kvůli servisu či opravě však nemusíte nikam cestovat, nabízíme svoz a rozvoz přepravní společností Toptrans s vyzvednutím a doručením po celé ČR do druhého dne.

Servis našimi techniky přímo u Vás

Samozřejmostí je také servis prováděný našimi pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.

Montážní a servisní práce v uzavřených jímkách a kanálech

Nově našim zákazníkům nabízíme montážní a servisní práce kalových čerpadel a míchadel v uzavřených jímkách, nádržích, kanálech, servisních šachtách, výbušných prostředích a ostatních technologických zařízeních. Možnost zajištění fotodokumentace z těchto prostor a objektů. Tato služba zahrnuje speciální práce v nedýchatelném a zdraví škodlivém prostředí s nebezpečnými plyny za použití ochranných prostředků – práce v dýchacích přístrojích. Naši technici disponují dvěma moderními dýchacími přístroji značky SCOTT Safety každý s dvěma tlakovými láhvemi. Tlaková láhev pro dýchací přístroj má kapacitu cca. 45minut, můžeme tedy nabídnout až 1,5 hodiny práce v uzavřeném prostoru. Dále jsme schopni odvětrat nebezpečné plyny v jímkách a šachtách pomocí výkonného ventilačního zařízení a minimalizovat riziko otravy nebezpečným plynem nebo riziko výbuchu plynu během servisu/opravy. Speciální práce tohoto typu jsou zaměřeny zejména pro provozovatele zemědělských družstev s kejdovým hospodářstvím i bioplynových stanic.
Servis míchadel a čerpadel na kejdu ORAMONT SYSTEM.jpg

Kontakt - servis a výroba čerpadel a míchadel

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poptat servis, opravu, repas čerpadla nebo míchadla? Zavolejte nebo nám napište.

Servis a výroba:
Jméno: Jaroslav Rych
E-mail: rych@oramont.cz

Telefon: +420 775 574 665

Servisní středisko

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk
Česká Republika

V případě dotazů volejte na tefefon +420 775 574 665 nebo vyplňte formulář níže.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Servis čerpadel a míchadel

 

Rychlý kontakt

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk

Tel.:
+420 775 574 665 (Servis)
+420 734 268 025 (Obrábění)
+420 777 887 600 (Obchod)
+420 608 820 248 (Jednatel)

E-mail:
info@oramont.cz
oramont@seznam.cz

hala z venku.JPG

Servis míchadel

Provádíme rychlý servis všech typů kalových míchadel na kejdu a digestát.

Servis kalových čerpadel

Spolehlivý a rychlý servis všech druhů kalových čerpadel na kejdu a digestát do dvou pracovních dnů. Možnost zapůjčení náhradního čerpadla po dobu opravy.

Facebook 
Facebook ORAMONT SYSTEM
Youtube
Youtube ORAMONT

 NAŠE E-SHOPY:

www.parfemy-do-auta.cz
300x600.jpg

www.thajskamast.cz
THAJSKA_MAST_300x300px.jpg

Česky English Deutsch

27. 11. Xenie

Zítra: René

Nové vertikální čerpadlo

Vertikální nerezové čerpadlo PVORM15 se dodáva také s tryskou na rozmíchání přečerpávaného média.

Vertikální črerpadlo PVORM15N

Návštěvnost stránek

112044