Drobečková navigace

Úvod > Služby > Servis

Servis

Provádíme kompletní opravy, servis a repas kalových čerpadel a míchadel pro kejdové hospodářství a bioplynové stanice. V rámci programu péče o zákazníky disponujeme vlastním servisním střediskem. V případě potřeby zákazníka poskytujeme možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy nebo zapůjčení. Součástí servisu kalových čerpadel a míchadel je také dodání veškerých náhradních dílů. Staré díly vracíme zpět zákazníkovi.

V našem servisním středisku nabízíme opravy a servis kalových čerpadel i míchadel českých nebo zahraničních značek - ORAMONT®, MEZ Nedvědice, Sigma Lutín, Bauer, SUMA, FED, KSB, Eisele, FF-Maschinenbau, LJM Hojmark a další. Provádíme opravy jako například výměnu oleje, převinutí motoru, výměnu opotřebovaných mechanických dílů nebo poškozeného kabelu. Dále zajistíme převinutí statorových svazků elektromotorů, výrobu hřídelí a ostatních součástek. K našemu servisu patří také prodej náhradní dílů a příslušenství k čerpadlům a míchadlům ORAMONT® a ostatních značek.

Výhody našeho servisu

  • provádíme servis většiny evropských výrobců
  • záruční i pozáruční servis značky ORAMONT®
  • náhradní díly Oramont vždy skladem - zasíláme nejpozději do 24 hodin od objednání
  • záruční servis provádíme do 48 hodin
  • možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy

Nejčastější servisní úkony

Čištění, výměna všech těsnících prvků, výměna provozních náplní, výměna ložisek, výměna kabelu, kontrola skříní (odlitků), kontrola součástek a kabelů, kontrola házivosti hřídele, kontrola funkčnosti, kontrola ucpávek, lakování, sušení, tlaková zkouška vodotěsnosti.

Doprava

Vaše čerpadlo nebo míchadlo můžete přivézt k nám osobně nebo si objednáte naše servisní techniky, kteří stroj demontují a zajistí opravu včetně dopravy. Často využívaným způsobem doprav je svoz a rozvoz přepravní společností Toptrans s vyzvednutím a doručením paletových zásilek po celé ČR do druhého dne.

Servis našimi techniky přímo u Vás

Samozřejmostí je také servis prováděný našimi pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.

Montážní a servisní práce v uzavřených jímkách a kanálech

Samozřejmostí je také servis prováděný našími pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Zajistíme také servis, opravy a udržbu elektrosoučástí jakou jsou ultrazvukové snímače hladiny, plováky a další související elektroinstalační prvky technologie čerpání a míchání kejdy. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.

Servis míchadel a čerpadel na kejdu ORAMONT SYSTEM

Kontakt - servis a výroba čerpadel a míchadel

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poptat servis, opravu, repas čerpadla nebo míchadla? Zavolejte nebo nám napište.

Servis a výroba

Jméno: Jaroslav Rych
E-mail: rych@oramont.cz
Telefon: +420 775 574 665

Servisní středisko

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk
Česká Republika

V případě dotazů volejte na telefon +420 775 574 665 nebo vyplňte formulář níže.

Videonávod

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů