OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o. OraMont system s.r.o.

Servis

Provádíme kompletní opravy, servis a repas kalových čerpadel a míchadel pro kejdové hospodářství a bioplynové stanice. V rámci programu péče o zákazníky disponujeme vlastním servisním střediskem. V případě potřeby zákazníka poskytujeme možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy nebo zapůjčení. Součástí servisu kalových čerpadel a míchadel je také dodání veškerých náhradních dílů. Staré díly vracíme zpět zákazníkovi.

V našem servisním středisku nabízíme opravy a servis kalových čerpadel i míchadel českých nebo zahraničních značek - ORAMONT®, MEZ Nedvědice, Sigma Lutín, Bauer, SUMA, FED, KSB, Eisele, FF-Maschinenbau, LJM Hojmark a další. Provádíme opravy jako například výměnu oleje, převinutí motoru, výměnu opotřebovaných mechanických dílů nebo poškozeného kabelu. Dále zajistíme převinutí statorových svazků elektromotorů, výrobu hřídelí a ostatních součástek. K našemu servisu patří také prodej náhradní dílů a příslušenství k čerpadlům a míchadlům ORAMONT® a ostatních značek.

Výhody našeho servisu

- provádíme servis většiny evropských výrobců
- záruční i pozáruční servis značky ORAMONT®
- náhradní díly Oramont vždy skladem - zasíláme nejpozději do 24 hodin od objednání
- záruční servis provádíme do 48 hodin
- možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy

Nejčastější servisní úkony

Čištění, výměna všech těsnících prvků, výměna provozních náplní, výměna ložisek, výměna kabelu, kontrola skříní (odlitků), kontrola součástek a kabelů, kontrola házivosti hřídele, kontrola funkčnosti, kontrola ucpávek, lakování, sušení, tlaková zkouška vodotěsnosti.

Doprava

Vaše čerpadlo nebo míchadlo můžete přivézt k nám osobně nebo si objednáte naše servisní techniky, kteří stroj demontují a zajistí opravu včetně dopravy. Často využívaným způsobem doprav je svoz a rozvoz přepravní společností Toptrans s vyzvednutím a doručením paletových zásilek po celé ČR do druhého dne.

Servis našimi techniky přímo u Vás

Samozřejmostí je také servis prováděný našimi pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.

Montážní a servisní práce v uzavřených jímkách a kanálech

Samozřejmostí je také servis prováděný našími pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Zajistíme také servis, opravy a udržbu elektrosoučástí jakou jsou ultrazvukové snímače hladiny, plováky a další související elektroinstalační prvky technologie čerpání a míchání kejdy. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.Servis míchadel a čerpadel na kejdu ORAMONT SYSTEM.jpg

Kontakt - servis a výroba čerpadel a míchadel

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poptat servis, opravu, repas čerpadla nebo míchadla? Zavolejte nebo nám napište.

Servis a výroba:
Jméno: Jaroslav Rych
E-mail: rych@oramont.cz

Telefon: +420 775 574 665

Servisní středisko

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk
Česká Republika

V případě dotazů volejte na tefefon +420 775 574 665 nebo vyplňte formulář níže.

VIDEONÁVODY:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

Rychlý kontakt

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk

Tel.:
+420 775 574 665 (Servis)
+420 734 268 025 (Obrábění)
+420 777 887 600 (Obchod)
+420 608 820 248 (Jednatel)
English speaking: +420 777 746 634

E-mail:
info@oramont.cz
oramont@seznam.cz

hala z venku.JPG

Servis míchadel

Provádíme rychlý servis všech typů kalových míchadel na kejdu a digestát.

Servis kalových čerpadel

Spolehlivý a rychlý servis všech druhů kalových čerpadel na kejdu a digestát do dvou pracovních dnů. Možnost zapůjčení náhradního čerpadla po dobu opravy.

Facebook 
Facebook ORAMONT SYSTEM
Youtube
Youtube ORAMONT

 NAŠE E-SHOPY:

www.parfemy-do-auta.cz
300x600.jpg

www.thajskamast.cz
THAJSKA_MAST_300x300px.jpg

Česky English Deutsch

29. 9. Michal

Zítra: Jeroným

Nové vertikální čerpadlo

Vertikální nerezové čerpadlo PVORM15 se dodáva také s tryskou na rozmíchání přečerpávaného média.

Vertikální črerpadlo PVORM15N

Návštěvnost stránek

124105